آیا در کیهان موجوداتی شبیه به انسان وجود دارند؟

آیا قابل تصور است که ساکنین کره زمین در قرن بیستم ، تنها انسانهای موجود در کیهان نباشند؟

ستاره شناسان می گویند یک انسان عادی با چشم غیر مسلح و در یک شب صاف و شفاف قادر به دیدن تقریبا چهار هزار و پانصد ستاره است .دوربین نجومی نه چندان بزرگ یک رصدخانه کوچک بیش از دو میلیون ستاره را برای برای چشم انسان قابل رؤیت می سازد و تلسکوپ های آئینه ای مدرن و بزرگ قادرند نور میلیارد ها ستاره را برای دستگاه های اندازه گیری ، محسوس و قابل ثبت نمایند .

اما تمام این نورها متعلق به ستارگان کهکشان راه شیری است !

کاملا مشخص است که کهکشان ما در مجموعه بینهایت بزرگ کیهان ، تنها بخش کوچکی از یک سیستم کهکشانی بسیار یزرگتر است که تقریبا بیست سحابی عظیم را در فضایی به شعاع یک و نیم میلیون سال نوری شامل می شود و این اجتماع بزرگ از ستاره ها هم به نوبه خود و در مقایسه با صدها هزار کهکشانی که تلسکوپ های الکترونیکی تا به امروز کشف کرده اند ذره ی بی مقداری بیش نیست.

(هارلو شیپلی) منجم انگلیسی معتقد است که تنها در محدوده قابل دسترس برای تلسکوپ های ما (10 به توان 20) ستاره وجود دارد ، حال اگر فرض کنیم که از هر هزار ستاره تنها یکی دارای منظومه ای از سیارات باشد و از هر یک هزار منظومه تنها در یکی شرایط لازم برای ایجاد زندگی موجود باشد ، در این صورت نیز با عددی بسیار یزرگ معادل ( 10 به توان 14) روبرو هستیم!

هارلو شیپلی این پرسش را مطرح کرده است که در سیارات متعلق به چند عدد از این ستارگان جو مناسبی برای رشد و زندگی وجود دارد ؟

از هر هزار ستاره یکی؟

در این صورت باز هم عددی غیر قابل تصور معادل ( 10 به توان 11 ) ستاره باقی می ماند که در سیارات خود قادر به پرورش نطفه زندگی می باشند !

حال حتی اگر فرض کنیم که در این میان از هر یک هزار سیاره ی قادر به ایجاد حیات ، تنها در یکی زندگی به وجود آمده باشد ، به این نتیجه می رسیم که در یکصد میلیون سیاره حیات وجود دارد !

این در حالی است که باید در نظر گرفت که این محاسبات بر اساس توان فنی تلسکوپ های امروزی انجام گرفته است ، در حالی که قدرت دورنمایی تلسکوپ ها روز به روز افزایش می یابد و ما در آینده با شگفتی های بیشتری روبرو خواهیم شد . 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و نهم آبان 1391ساعت 22:42  توسط ایران آریا | 

http://www.pic.iran-forum.ir/images/wsxjtcgmjxujmnkou7.jpg

همان گونه که شاهد بوده ایم خط در فرهنگهای مختلف کاربردهای گوناگونی داشته است. ولی از همه اعجاب آورتر خطوط و نقوشی است که بومیان اهل پرو، ۴۰۰ کیلومتری جنوب شرقی لیما، به صورت نهر یا شیار در صحرای غیر قابل کشت نازکا ترسیم نموده اند. این نقش ها آن چنان عظیم و وسیع اند که امکان رویت آنها از روی زمین میسر نیست و تنها می توان با هواپیما به وجود شکل نهاییشان پی برد. چنانچه با هواپیما به این شیارهای کنده شده در دل خاک نگریسته شود، اشکال اغراق آمیزی از مرغان، عنکبوت، سوسمار، سگ، ماهی، نهنگ و غیره با شکلهای هندسی پیرامون آن نظیر ستاره ها، مستطیل ها و چند ضلعی ها آشکار می گردد. این اشکال متعلق به تمدن نازکا است که در حدود ۴۰۰ ق.م تا ۶۵۰ میلادی در این منطقه حیات داشته است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه شانزدهم مهر 1391ساعت 7:21  توسط مجید | 

در این مقاله سعی شده شواهدی را که بعضی از اشخاص اون رو به یوفوها ربط می دن رو برای ما به نمایش بزارم !

عراق

شاید اولین تصوری که یک شخص از یوفوها داشته باشه شکلی به صورت یک خزنده داشته باشند !! مجسمه ی این خزندگان رو می تونید در 5000 سال قبل از میلاد در تمدن های عراق پیدا کنید !

***

دو تصویر بالا مربوط به تمدن های بین النهرین و خدایان سومری می باشد !!

یکی از تصاویری که به یوفوها ربط می دن داشتن چهره ی مار مانند است !! تو خیلی از تمدن ها به این اشاره شده که به غیر از انسان ها نژاد هایی هم به صورت مار یا مارمولک وجو داشته برای مثال در تمدن زولو ها به غیر از انسان ها نژادی به شکل مارمورلک وجود داشته که انسان ها رو برده ی خودشون می کردند و بر این عقیده اند که هنوز وجود دارند و یا در تمدن های آزتکی خدایی رو به صورت مار پرنده می بینیم که خدای اسمان ها می باشد و ...

در تصویر بالا همون طور که مشاهده می کنید خدابانویی به شکل ماره که در دست یه بچه داره که ماهیت این بچه معلوم نیست !!

***

نپال

دیسک هایی که با نام ( Lolladoff plate ) معروف هستندکه در نپال پیدا شده و متعلق برای 7000 سال پیش از میلاد مسیح است !! در این دیسک ها اشکالی از کهکشان مارپیچ و موجوداتی که در آن وجود دارند رسم شده است. به عقیده ی بعضی از باستان شناسان اشکال رسم شده در این دیسک ها حکایت از هندسه ی مقدس خلقت را دارند !!
***
چین

در 1400 سال بعد از میلاد مسیح در کتابی باستانی که دوباره باز نویسی شده بود صحبت از چرخ هایی شده است که انسان به کمک آن می تواند رد آسمان ها پرواز کند.
در این کتاب امده است که مردم کشور جیم گونگ ( Ji Gung ) با استفاده از این وسیله ی پرنده در 1700 سال قبل از میلاد مسیح از کشور خود به یونگ ژو ( Yew Jo ) رفته اند !
 ***
ژاپن
 
 
در سال 1957 در جزیره ای به نام جوتو ( Jotuo ) در ناحیه ای به نام  Toengt'ing lake ( ؟)  سنگ هجاری پیدا شد که نشان دهنده ی گروهی از شکارچیان بود اما در اینه میان دو نقاشی در این اثر با دیگران متفاوت بودند و این دو دو شخص که بر سفینه هایی نشسته و لباسی همانند لباس های فضانوردان را به تن داشتند !! با انجام یک سری آزمایشات بر روی این دو نقاشی در یافتند که به غیر از این نشانه های ذکر شده نشانه هایی از منظومه ی خورشیدی و ده سیاره به غیر از خورشید که یکی از ان سایارات را همان نیبرو قلمداد کرده اند هک شده بود !!
خوب فکر کنم برای این پست این چهار نشانه کافی باشند البته نشانه های زیادی باز وجود دارند که به دلیل طولانی شدن مقاله اون رو به مقاله ی بعدی منتقل خواهیم کرد !! در مقاله ی بعدی نشانه هایی از وجود خدایان فضایی رو در تمدن های آمریکایی و صد البته تمدن آفریقایی و زلویی خواهید دید !!

+ نوشته شده در  شنبه پانزدهم مهر 1391ساعت 6:25  توسط مجید | 

به گزارش فارس به نقل از روزنامه «هافینگتون‌پست»، انتشار عکس‌‌ها و فیلم‌هایی که اخیرا کاوشگر کنجکاوی از مریخ ارسال کرده، شایعات در مورد وجود فضایی‌ها را افزایش داده است.

مریخ‌نورد «کنجکاوی» که اوایل ماه جاری میلادی در عملیاتی نفس‌گیر توانست با موفقیت در مریخ فرود آید، اخیرا تصاویری را به زمین ارسال کرده، که در برخی از آن‌ها اشیا پرنده ناشناخته‌ای قابل مشاهده‌ است.


با انتشار این تصاویر، شایعه وجود یوفوها (اشیا پرنده منتسب به موجودات فضایی) بیش از پیش افزایش یافته است.

در همین حال، برخی محققان تلاش کرده‌اند با استفاده از فیلترهای تصویری ماهیت این اشیا پرنده را مشخص کنند، با این حال هنوز به درستی مشخص نشده که این پرندگان ناشناخته، دقیقا چه چیز هستند.

البته گفته شده که ممکن است این اشیا ماهواره‌، شهاب‌سنگ‌، و یا بازمانده‌هایی از قطعات جدا شده از مریخ‌نورد در حین فرود باشد.

دانلود فیلم 

+ نوشته شده در  جمعه سوم شهریور 1391ساعت 7:40  توسط مجید | 


راشاتودی نوشت: شی ای نورانی که با سرعت زیادی حرکت می کرد، در اسمان آمریکا و اروپا همزمان دیده شده است.  
به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، بسیاری می گویند که این شی نورانی "یوفو" است، اما سئوال این جاست که ایا انها می توانند این چنین سریع حرکت کنند.

در ابتدا، این شی حدود یک هفته پیش در "سالت لیک سیتی" واقع در "یوتا" آمریکا دیده شد. 

براساس این گزارش، این شی سپس در لهستان، یونان و اسلواکی هم ظاهر شد.فیلم های منتشر شده از این پدیده نشان می دهد که این یوفو در نقاط مختلف جهان به صورت همزمان ظاهر شده است.

مسیر به جا مانده از حرکت این شی کروی به مانند هیچ یک از وسائل ساخت انسان نیست.

این شی گاهی اوقات به رنگ قرمز و گاهی به رنگ نارنجی دیده شده است. همچنین، این پدیده بسیار سریع حرکت می کرده است.شاهدان عینی می گویند، زمانی که این پدیده ظاهر شد، باران سنگینی رخ داده است.

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم تیر 1391ساعت 22:27  توسط مجید | 
گنادی پادالکا فضانورد روس که در ایستگاه بین المللی فضایی مشغول به تحقیق و همکاری می باشد، اطمینان دارد که بشر در آینده با موجودات بیگانه فضایی روبرو خواهد شد. 

به گزارش سرویس بین الملل "انتخاب" ؛ وی در پاسخ به سوالات بینندگان کانال تلویزیون مرکزی چین، اظهار داشت که بشر نمی تواند تنها موجود در جهان عالم باشد. دیر یا زود انسان با برادران آفرینشی خود روبرو می شود. 

پادالکا همچنین توضیح داد که در سازمان ملل متحد دستورالعمل اولین دیدار انسان با موجودات فضایی طراحی شده است.

این فضانورد توضیح نداد که در اولین دیدار چه شیوه ای را باید به کار گرفت.

ارتباط ماهواریه ای در روز 16 ژوئن سال جاری در چین با سفینه فضایی «شنچ ژو – 9» برقرار شد. در این سفنیه یک گروه سه نفره از فضانوردان حضور دارند. 

تسیان هایپن، لیو وان و لیو یان در این سفینه حضور دارند. لیو یان اولین زن فضانورد چین به شمار می رود. در این سفینه اولین اتصال مداری با ماژول فضایی «تیانگون-1» برقرار شد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم خرداد 1391ساعت 13:14  توسط مجید | 
کشف شیئی شبیه به یک بشقاب پرنده در قعر دریای بالتیک، سبب بروز شگفتی و سردرگمی بسیاری از دانشمندان شده است. یک گروه تحقیقاتی سوئدی که برای بررسی این شیء به اعماق اقیانوس رفته بود، به جای یافتن پاسخ، با پرسش‌های بیشتری روبه‌رو شده است.

به گزارش «تابناک»، وجود این شیء ناشناخته نزدیک یک سال پیش توسط دانشمندان کشف شده بود، اما تحقیقات جدیدتر، احتمال اینکه یک بشقاب پرنده یا «شیء پرنده ناشناخته» (Unknown Flying Object- UFO) باشد را تقویت کرده است.

شبکه خبری «راشا تودی» با انتشار این خبر نوشته که این شیء که دو زائده به شکل خروجی سوخت دارد و پوششی از دوده آن را در برگرفته، در عمق آب‌های دریای بالتیک کشف شده است.

این چیزی نیست که شما انتظار داشته باشید در کف دریا با آن روبه‌رو شوید و فارغ از اینکه چه اعتقادی نسبت به حیات خارج از کره زمین دارید، «این چیز» در آنجاست و باید توضیحی برایش یافت شود.

بنا بر این گزارش، در نوزدهم ژوئن 2011، یک تیم گنج یاب سوئدی که با دستگاه‌های ردیاب خود در کف دریای بالتیک مشغول جستجو بود، متوجه یک شیء عجیب و غریب و دایره‌ای شکل به قطر 60 متر شد که در عمق 90 متری کف دریا قرار گرفته است.


متخصصان بین المللی با وجود تلاش بسیار، نتوانستند برای تصویری که این تیم با دستگاه «سونار» از شیء مذکور تهیه کرده بود، توضیحی بیابد؛ بنابراین، همین باعث شد، گروه دیگری با نام «تیم اقیانوس ناشناخته» برای کشف رمز این پدیده رهسپار محل کشف آن شود.

در این باره، یکی از اعضای این تیم در گفت‌وگو با نشریه «دیلی میل» گفته: «ما چیزهای بسیاری در توضیح این پدیده شنیده‌ایم؛ از مشابهت آن با فضاپیمای Millennium Falcon جرج لوکاس (فیلم جنگ‌های ستاره‌ای) تا این ادعا که شیء مذکور دریچه ورود به جهان دیگر است؛ اینکه جهنم در زیر آن هست و مواردی از این دست».
سفینه Millennium Falcon در فیلم جنگ‌های ستاره ای جورج لوکاساین شیء بزرگ، سه تا چهار متر ارتفاع و نزدیک 60 متر قطر دارد. اعضای تیم اکتشاف آن را با عنوان چیزی دایره وار با لبه‌های زمخت و طرفین مقعر توصیف کرده‌اند که شبیه یک قارچ بزرگ و یا فضاپیمای فیلم جنگ‌های ستاره ای است.

بخش مرکزی این شیء دارای یک حفره تخم مرغی شکل است که به سمت درون آن امتداد می یابد. پیرامون این حفره، زائده‌های مدوری دیده می‌شود که شبیه خروجی‌های کوچک سوخت هستند. سنگ‌های اطراف این زائده‌ها نیز با چیزی شبیه دوده پوشیده شده است.

«پیتر لیندبرگ»، از اعضای تیم اکتشاف گفته است: «از آنجا که تاکنون هیچ فعالیت آتشفشانی در دریای بالتیک گزارش نشده، این یافته عجیب‌تر جلوه می‌کند... ما می توانیم فرض کنیم این شیء یک پدیده طبیعی است، اما این عجیب‌ترین چیزی است که من تاکنون به عنوان یک غواص حرفه‌ای تجربه کرده‌ام».

یکی دیگر از مشاهداتی که توسط تیم اکتشاف در جلسه‌ای خصوصی مطرح شده، وجود یک رد و اثر 300 متری است که به عنوان یک گذرگاه و یا مسیر سراشیبی توصیف شده که در بستر دریا پهن‌تر شده و نهایتاً به شیء مذکور ختم می شود. 

تیم غواصی متوجه یک رد 300 متری شدند که نشان دهنده احتمال کشیده شدن شی مذکور تا محل فرود در کف دریاست.

گروه اکتشاف همچنین در این باره گفته که نمونه‌هایی از این شیء را برای آزمایش در اختیار دانشمندان گذاشته است. دیگر متخصصان در حال مطالعه تصاویر گرفته شده با سونار و تجزیه و تحلیل بقیه اطلاعات هستند.


+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام خرداد 1391ساعت 22:56  توسط مجید | 

یک توریست ژاپنی به طور اتفاقی از یک سفینه ی فضایی در ایران فیلمبرداری کرده است.

به گزارش خبرنگار  سرویس بین الملل سایت خبری تیک Tik.Ir، سایت گدر نوشت: این توریست ژاپنی می گوید که در ابتدا متوجه این سفینه فضایی نشده است اما پس از تماشای دوباره فیلم، حضور یک سفینه بر سر مسجد شیخ فضل الله در اصفهان به چشمش خورده است.


هم اکنون فیلم این رخداد در یوتیوب منتشر شده است.

شی ای که بر سر مسجد دیده می شود دیسک شکل ، نقره ای و بدون هر گونه بال و چراغ است.

در ویدیو شنیده می شود که فردی در حال بازگویی تاریخ این مسجد قدیمی است.


دانلود فیلم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و ششم فروردین 1391ساعت 16:28  توسط مجید | 
فیلمی که به تازگی از جسد یک بیگانه فضایی در سیبری در شبکه منتشر شده است کاربران وب را به شدت شگفت زده کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، این فیلم شگفت انگیز را یک گروه روسی بر روی سایت یو تیوب گذاشته اند. این گروه مدعی شده اند این موجود کوچکی که در ته یک گودال کم عمق در سیبری پیدا شده جسد یک بیگانه فضایی است. به گفته این گروه، پس از اینکه ماه گذشته سقوط یک "یوفو" در منطقه "ایرکوتسک" واقع در شمال سیبری گزارش شد، آنها به محل رفته اند و این بدن بی جان بیگانه فضایی را کشف کرده اند.

به نظر می رسد که موجود فرازمینی پیش از مرگ از جراحات سختی رنج برده و یک پایش را از دست داده است.

ماه گذشته روستائیان شوکه شده اظهار داشتند که یک شیء نورانی ناشناخته به رنگهای صورتی و آبی را دیده اند که در نزدیکی دهکده تصادف کرده است. این گزارش عجیب موجب شد که وزارت بحران روسیه گروهی را برای بررسی و تجسس به منطقه بفرستد.

این معما زمانی پیچیده تر شد که بازرسان اعلام کردند که هیچ گزارشی از عبور یک هواپیما از آسمان این منطقه دریافت نکرده اند و هیچ ردی از سقوط یک هواپیما پیدا نشده است.

براساس گزارش The West Australian، این ویدیو کلیپ 17 آوریل بر روی سایت یوتیوب گذاشته شد و در مدت 2 روز بیش از 1.5 میلیون کلیک بر روی آن شد.

کاربران شکاک یو تیوب معتقدند که این فیلم یک فریبکاری و شوخی است.

یک وبلاگ نویس در این خصوص نوشته است: "این چیزی نیست جز یک شوخی. چرا همه بیگانگان فضایی باید همیشه برهنه باشند."

کاربر دیگری نوشته است: "غلط. شرمنده... کاملا تقلبی."

بیننده دیگری نظر داده است: "آیا بیگانگان فضایی وجود دارند؟ به طور حتم... من آنها را باور می کنم. اما نه در این ویدیو."

+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم اردیبهشت 1390ساعت 15:8  توسط مجید | 
 بانوی قهوه ای :

   زنی بی چشم است که لباسی از ساتن قهوه ای به تن میکند. عکس این زن را در سال ۱۹۳۶ در حالی که به صورت شناور از پله های ساختمان راین هام هال پایین می آمده است، گرفته اند. این روح را نخستین بار در سال ۱۹۳۶ مشاهده کرده اند. گفته میشود که این روح ، قصر ساندرینگهام را نیز محل رفت و آمد خود قرار داده است ، این قصر محل اقامت الیزابت دوم در نور فولک است.

 آلباستی (Albasty) :

  موجود اسرار آمیز پوزینه مانندی است که به انسان های نئاندرتال شباهت دارد. این موجود در کوه های قفغاز و دیگر کشور های  آسیایی دیده شده است. جدید ترین مورد مشاهده ی آن مربوط به سال ۱۹۹۲ در کشور مغولستان است. این جاندار با عناوین alma و almasty هم شناخته شده.

  یوفو (UFO) :

  مخفف شئ پرنده ی ناشناس (Uniden Flying Object) که آن ها را سفینه ی موجودات فضایی بیگانه میدانند.

   منطقه ۵۱:

  پایگاه نظامی ادعایی ایالات متحده آمریکا در نودا که در آن فعالیت های فرا طبیعی و مرتبط با موجودات فرا زمینی مشاهده و ثبت شده.

   آتلانتیس(Atlantis):

   جزیره یا قاره ای که در دوران باستان به زیر آب رفت. نخستین بار فیلسوف یونانی، افلاطون، در قرن چهارم پیش از میلاد به آن اشاره کرده است. تمدن  آتلانتیس را تمدن آرمانی و صاحب فناوری پیشرفته تلقی کرده اند. گفته شده است که آنان توانایی سفر به فضا را کسب کرده بودند. تا کنون هیچ اثر معنبری از این سرزمین مفقود به دست نیامده.

  مثلث برمودا( ‌Bermuda traingle) :

   منطقه ای در غرب اقیانوس اطلس که بر اساس گزارش های ارائه شده، هزاران کشتی و هواپیما بدون بر جای ماندن ردی از آن ها در آن ناپدید شده اند. نخستین بار کریستوف کلمب در سفر دریایی خود در سال ۱۴۹۲ میلادی به آن اشاره کرد. کلمب متوجه شد که قطب نمای او به طور طبیعی کار نمیکند و نور های رقصان به چشم او میخورد. یک توضیح احتمالی این است که عملکرد نامنظم قطب نما باعث میشود تا وقتی که کشتی ها و همواپیماها در واقع چندین مایل از نثلث برمودا دور هستند ، چنین به نظر برسند که در درون آن هستند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم بهمن 1389ساعت 23:28  توسط مجید | 
شما باور مي كنيد كه همين الان دقيقا" يكي مثل خودتون توي يه كهكشان ديگه زندگي كنه؟
نظريه ي جهان هاي موازي همينو مي گه.خيلي جالبه و رو به اثبات
جهان هاي موازي

آيا نسخه دومي از شما ، يك رونوشت از خود شما وجوددارد كه همين الان مشغول خواندن اين مقاله باشد؟

آيا شخصي ديگر با اينكه شما نيست، روي سياره اي به نام زمين با كوه هاي مه گرفته ، مزارع حاصل خيز و شهرهاي بي در و پيكر در منظومه خورشيدي كه هشت سياره ديگر نيز دارد، زندگي مي كند؟

آيا زندگي اين شخص از هر لحاظ درست عين زندگي شما بوده است؟

اگر جوابتان مثبت است ، شايد در اين لحظه او تصميم بگيرد اين مقاله را تا همين جا رها كند در حالي كه شما به خواندن مقاله تا انتها ادامه خواهيد داد. برای پاسخ به سوالات به ادامه
مطلب بروید .

                        جهانهای موازی


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه سوم بهمن 1389ساعت 8:4  توسط مجید | 
 دو دانشمند ادعا کرده‌اند که تا 8 ماه دیگر، ‌سیاره‌ای پیدا خواهد شد که قابل سکونت است. آیا تا 8 ماه دیگر،‌ ما با دنیای جدیدی آشنا خواهیم شد؟ آیا 8 ماه دیگر بیگانه‌های فضایی دیگر افسانه نخواهند بود؟
                                                                                      
      

بهنوش خرم‌روز: مدت‌ها است که امکانات متفاوت سازمان‌های مختلف فضایی، در تلاش هستند تا سیاره‌ای را پیدا کنند که شرایطی مشابه زمین داشته باشد. دانشمندان باور دارند که خارج از منظومه شمسی ما،‌ چنین سیاره‌ای وجود دارد و اگر این‌طور باشد،‌ احتمال این که موجودات زنده‌ای هم روی آن زندگی کنند هست. تلاش برای یافتن بیگانه‌های فضایی هنوز به نتیجه نرسیده، ‌اما به نظر می‌رسد به مرحله‌ای رسیده‌ایم که همه چیز مهیا است و زمان زیادی تا رسیدن به نتیجه نمانده است. دست کم دو تن از اساتید دانشگاه‌های هاروارد و کالیفرنیا چنین باوری دارند.

بر اساس گزارش پاپ‌ساینس،‌ آن‌ها حتی تاریخ رسیدن به نتیجه را هم تخمین زده‌اند:‌ ماه مه سال 2011/ اردیبهشت سال 1390. اما آن‌ها چه طور به چنین تاریخی رسیده‌اند؟‌ ظاهرا محاسبات آن‌ها پیچیده‌تر از آن است که بتوان در یک گزارش آن‌ها را مطرح کرد، اما به گفته خودشان، ‌آن‌ها از اطلاعات مشاهده‌گرهایی مانند کپلر ناسا استفاده کرده‌اند. آن‌ها از این طریق یک ضریب قابل سکونت بودن درست کرده‌اند، ضریبی که بر اساس داده‌هایی مانند دما و جرم سیاره،‌ مشخص می‌کند که چه‌قدر احتمال وجود حیات روی آن وجود دارد.

تا به حال سیاره‌های دوردست زیادی کشف شده‌اند. بسیاری از آن‌ها غول‌های گازی بوده‌اند و برخی هم صخره‌های یخ‌زده کوچک بوده‌اند. به اعتقاد محققین، ‌هر چه سیاره‌های بیشتری کشف می‌شوند،‌ شانس رسیدن به سیاره‌ای که شرایط مشابه زمین داشته باشد بالاتر می‌رود.

البته بسته به این که یافته‌ها چه‌طور پردازش و ارزش‌گذاری شوند، می‌توان نگاه‌ها و پیش‌بینی‌های متفاوتی داشت. با دید بلندمدت،  تا سال 2013/ 1392 با احتمال 66 درصد و تا سال 2020/ 1399 با احتمال 75 درصد چنن سیاره‌ای پیدا خواهد شد.

اما تاریخ میانگین معمولا زودتر است. تا جایی که در پیش‌بینی اخیر به نیمه اول سال 2011 که تا سه ماه دیگر آغاز می‌شود رسیده است. حتی این محققین باور دارند که تاریخ رسیدن به کشفی که سال‌ها منتظرش بودیم،‌ 8 ماه دیگر،‌ یعنی ماه مه 2011/ اردیبهشت 1390 خواهد بود. ادعای بزرگ،‌ جذاب و هیجان‌انگیزی است، نه؟

منبع :خبرآنلاین

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر 1389ساعت 7:1  توسط مجید | 

خلبانهای برزیلی اگر اشیائی از این قبیل را ببیند باید گزارش کنند (طرح کامپیوتری)


دولت برزیل به نیروی هوایی دستور داده هر نوع مشاهده اشیاء ناشناخته پرنده (UFO) را رسما گزارش کند.

این فرمان حکومتی کلیه خلبانان نظامی و مسافربری و نیز مسئولین برج های مراقبت را ملزم می کند در صورت مشاهده این اشیاء به وزارت دفاع گزارش کنند.

این اطلاعات در آرشیو ملی ریودوژانیرو ثبت خواهد شد.
به این ترتیب هر شیء غیرطبیعی که در آسمان برزیل دیده و یا تصویربرداری شود باید گزارش شود.

اما نیروی هوایی برزیل گفته است تنها به جمع آوری اطلاعات اکتفا می کند و اشیاء ناشناخته پرنده را در صورت مشاهده تعقیب نخواهد کرد.

در بیانیه نیروی هوایی این کشور آمده است: "فرماندهی نیروی هوایی فاقد ساختار تخصصی برای تجربیات علمی بر روی این پدیده ها است و خود را محدود به ثبت حوادث (مربوط به اشیاء ناشناخته پرنده) می کند."
طی دهه های اخیر گزارش های متعددی در برزیل درباره ظاهر شدن این اشیا که برخی نیز بشقاب پرنده می نامند منتشر شده است.

جت های نیروی هوایی در سال 1986 برای تعقیب اشیاء ناشناخته پرنده در آسمان سائوپائولو به پرواز در آمدند اما این پدیده هرگز روشن نشد.

در سال 1977 نیز ساکنان روستای ویجیا در آمازون گفتند مورد حمله موجودات ماوراء زمینی قرار گرفته و از ارتش برزیل تقاضای کمک کردند.
یک مسئول برج مراقبت در برزیل به روزنامه او دیا گفت حتی بالاترین مقام های این کشور از جمله وزیران و یکی از روسای جمهور گفته اند شاهد اشیاء ناشناخته آسمانی بوده اند.

بسیاری از ناظران این اشیا، از تصمیم دولت برای انتشار عمومی این اطلاعات استقبال کرده اند.

منبع: بی بی سی

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم مرداد 1389ساعت 2:3  توسط مجید | 
تنگه مالاكا» در نزديكي «سوماترا» مدت زمان مديدي است كه شاهد عبور و مرور كشتي‌هاي تجاري بوده است. ساليان سال است كه عاج فيل، پارچه، عطر، ظروف كريستال و سنگ‌هاي قيمتي از اين تنگه عبور كرده و وارد اقيانوس آرام مي‌شوند. قرن‌هاست كه اين محموله‌ها امن و امان به مقصد خود مي‌رسند و اغلب تجار و خدمه كشتي‌ها سالم و نزد خانواده‌هاي خود باز مي‌گردند. اما در يكي از روزهاي گرم ماه ژوئن سال 1947 وقتي آن پيام كمك كذايي وارد امواج هوايي شد اين آرامش در هم شكست. متن پيام اين بود: «تمام افسرها و كاپيتان كشتي مرده‌اند و كف اتاق هدايت و عرشه افتاده‌اند. احتمالا همه مرده‌اند.» بعد از اين پيام، يك سري پيام‌هاي نامفهوم مخابره شد كه احتمالا باز هم پيام كمك بود و سپس يك پيام كوتاه دلهره‌آور رسيد كه مي‌گفت: «من مُردم!» و سپس سكوت حكمفرما شد. اين پيام ترسناك در كشتي‌هاي بي‌شماري دريافت شد و كشتي‌هاي پست هلندي و انگليسي هم آن را دريافت كرده بودند. خيلي زود منبع خبر كشف شد: كشتي «اورانگ مدان SS» كه تقريبا در محل تنگه مالاكا قرار داشت. از ميان دو كشتي آمريكايي كه قبل از همه پيام كمك اورانگ مدان را دريافت كرده بودند، كشتي سيلوراستار به آن نزديك‌تر بود و بلافاصله مسير خود را تغيير داد و به سوي اورانگ مدان شتافت.

دو، سه ساعت بعد سيلوراستار كشتي آرام گرفته را از دور ديد. درياي آرام بدنه كشتي را در برگرفته بود و اثري از خدمه بر روي عرشه ديده نمي‌شد. كشتي آمريكايي با سوت كشيدن، صدا زدن و علامت دادن دستي به كشتي اورانگ مدان اعلام ورود كرد ولي هيچ‌گونه پاسخي از سوي آن كشتي مشاهده نشد. روي عرشه آن كشتي عجيب هيچ چيزي تكان نمي‌خورد. خيلي زود يك گروه انتخاب شده و به سوي كشتي اورانگ مدان فرستاده شدند. آنچه اين گروه مشاهده كردند آنچنان هشداردهنده و هراسناك بود كه اورانگ مدان را به يكي از عجيب‌ترين و ترسناك‌ترين معماهاي دريايي تاريخ تبديل كرد. معمايي كه حتي از راز كشتي معروف «مري سلست» هم فراتر مي‌رفت.

                       

معلوم شد كه پيام كمك واقعي بوده است. تمام سرنشينان و خدمه اورانگ مدان مرده بودند و اجسادشان در همه جاي كشتي مشاهده مي‌شد. كاپيتان كنار دكل افتاده بود و افسرانش در اتاق هدايت كشتي و كابين افسران افتاده و همگي مرده بودند. عجيب‌تر آن‌كه چشمان همه آنها باز و صورت‌هايشان به سوي خورشيدي كه بي‌رحمانه مي‌تابيد برگشته بود. بعضي از آنها دستانشان را باز كرده بودند كه نشان‌دهنده ترسي شديد از چيزي بود كه در لحظه مرگ ديده بودند. گزارشي كه از سوي انجمن كشتي‌راني تجاري در ماه مي‌ سال 1952 ارائه و ثبت شد اين گونه بود: «صورت‌هاي خشك شده‌شان به سوي خورشيد، دهانشان كاملا باز و چشمانشان خيره بود...» كاركنان سيلوراستار دريافتند كه حتي سگ كشتي هم به همان شكل مرده و حالت چهره‌اش حكايت از يك نوع عذاب يا شكنجه روحي داشت. وقتي به كابين مخابرات رفتند فرستنده پيام كمك را ديدند، در حالي كه هنوز دستش بر روي كليد مورس، چشمانش كاملا باز و دندان‌هايش نمايان بود... عجيب بود ولي هيچگونه خبري از زخم و جراحت در هيچ يك از قربانيان ديده نمي‌شد.

                           
تصميم بر آن گرفته شد كه كشتي اسرارآميز را بكسل كرده و با خود يدك بكشند ولي هنوز كاملا به راه نيفتاده بودند كه از زير عرشه دود به راه افتاد و همه جا را گرفت. گروه اعزامي به اورانگ مدان سراسيمه از آن خارج شدند ولي هنوز به كشتي خود نرسيده بودند كه اورانگ مدان منفجر شد. شدت انفجار به حدي بود كه كشتي از آب جدا شد و سپس دوباره به روي آن افتاد و بعد آرام‌آرام غرق شد. تا به امروز علت دقيق حادثه اورانگ مدان و مردن خدمه آن يك معماي حل نشدني باقي مانده است. حدسيات در مورد آن زياد است. مثلا مي‌گويند دزدان دريايي به كشتي حمله كرده، خدمه را كشته و كشتي را خراب كرده‌اند ولي اين فرضيه با ترس شديد چهره اجساد و وجود نداشتن جراحت در آنها مطابقت ندارد. برخي ديگر معتقدند ابرهاي متان يا گازهاي سمي ديگر از شكاف‌هاي كف دريا به شكل حباب خارج شده و كشتي را در برگرفته است. فرضيات خرافي ديگري مثل حمله فضايي‌ها يا ارواح نيز بر سر زبان‌ها افتاد.

        
به واقع چه اتفاقي براي اورانگ مدان افتاد؟ در دهه‌هاي اخير محققان بسياري در پي كشف معماي اورانگ مدان بودند. يكي از آنها «روي بينتون» است كه در تحقيقات خود مي‌نويسد: «جستجو در اسناد دريايي فقط معما را عميق‌تر مي‌كند. در برخي اسناد اصلا نام اورانگ مدان به چشم نمي‌خورد. گاه به اين احتمال مي‌انديشم كه داستان معماي اورانگ مدان يك افسانه است. ولي مقالات پروفسور تئودور سيرزدورفر از دانشگاه «اسن» آلمان نظرم را تغيير مي‌دهد. او 45 سال بر روي اين موضوع تحقيق كرده و وقوع آن را ثابت مي‌كند، ولي حتي او هم دليلي محكم براي كشف معماي اين كشتي نيافته است.»

 منبع : http://www.ksabz.net


 

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم مرداد 1389ساعت 7:46  توسط مجید | 
دانلود کتاب ارتباط با ارواح از آیت الله ناصر مکارم شیرازی

 برای انسان جالب است که بتواند با عالمی غیر از این جهانی که در آن زندگی میکند ارتباط پیدا کند .مخصوصا اگر آن عالم بتواند سدی را که میان انسان و زمانهای گذشته ، و دوستان پیشین پدران مادران و نیاکان است بردارد و از آن بالاتر او را در جریان حوادث آینده نیز قرار دهد ........

دانلود کتاب

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دانلود کتاب اصل تئوری کوانتوم

دو عدد از مهمترین تفاسیری که از اعمال تئوری کوانتوم  بر ماهیت حقیقت وجود دارند عبارتند از تفسیر کپنهاگن و تئوری دنیاهای چند گانه .........

 

دانلود کتاب

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دانلود کتاب افسانه های جن و پری

 

دانلود کتاب

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دانلود کتاب درباره جن و موجودات نادیدنی

 

دانلود کتاب

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 جن چیست و ویژگیهای آن

 

دانلود کتاب

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دانلود کتاب متافیزیک و طلسم

 انسان موجود بسیار پیچیده ای است و دارای قدرتهای عجیب و غریب فراوان میباشد که این خود نشانه و آیت عظمت خالق تواناست (فتبارک الله احسن الخالقین) از این روست که میتواند کارهای خارق العاده و غیر طبیعی انجام دهد این گونه کارها معمولاً از ابعاد فیزیک و متافیزیک وجود بشر منشاء میگیرد............

 

دانلود کتاب

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

عکس و توضیحات فردی که بشقاب پرنده ها را دیده است

 

دانلود کتاب

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دانلود کتاب بعد ناشناخته

 

دانلود کتاب

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دانلود کتاب پیشگویی های نوستر آداموس

خلاصه پیشگویی های او درباره ایران

 

رهبری رستاحیز جهانی بی شک از ایران خواهد بود
پیش از ظهور منجی در ایران حکومت اسلامی برقرار شده است و از این کشور انتقلابی جهانی تدوین و تدارک دیده می شود و همان گونه که نستراداموس نیز به طور صریح پیشگویی کرده بوده رهبری رستاخیز جهانی بی شک از ایران خواهد بود:
شب هنگام در آسمان تیره
مشعلی رو به خاموشی دیده خواهد شد
در مرکز شهر رن، جنگ و خشکسالی روی خواهد داد
کمک متحدین اروپائی خیلی دیر خواهد رسید
پرشیا (ایران) یورش خواهد آورد
و ماگدونیا را به محاصره خود در خواهد آورد.


ایران و جنگ جهانی سوم
در این سانتوری ایران را یکی از دو قطب جنگ جهانی سوم معرفی می کند که در آن زمان منجی ظهور خواهد کرد:
رهبر پاریس
اسپانیای بزرگ را، اشغال خواهد کرد
کشتی های بزرگ جنگی
در برابر محمدی ها
که از پارتیا(ایران) و مدیا (سرزمین شام) برخاسته اند خواهند ایستاد
آن ابر مرد، سیکلاد(اروپا) را فتح خواهد کرد
و آنگاه انتظاری بس طولانی
در بنادر یونان و ترکیه حکم فرما خواهد شد.


حمله ایران به اسرائیل
در میدان های نبرد در ماد(ایران) و عربستان و ارمنستان
دو سپاه بزرگ سه بار گرد هم می آیند
و در نزدیکی سواحل روز ارس
خانواده سلیمان بزرگ از هم پاشیده می شود.


ایران علیه فرانسه
نوستراداموس ایران را از جمله عوامل دخیل در بروز و وقوع جنگ جهانی سوم به شما می آورد.
شب در آسمان
مشعلی رو به خاموشی
دیده خواهد شد
در مرکز رن
جنگ و خشکسالی روی خواهد داد
کمک خیلی دیر می رسد
پرشیا (ایران) حمله خواهد کرد
و ماگدونیا را به محاصره در خواهد آورد
شب هنگام در آسمان تیره
مشعلی رو به خاموشی دیده خواهد شد
در مرکز شهر رن، جنگ و خشکسالی روی خواهد داد
کمک متحدین اروپائی خیلی دیر خواهد رسید
پرشیا (ایران) یورش خواهد آورد
و ماگدونیا را به محاصره خود در خواهد آورد.
تو ای فرانسه!
اگر
از آب های لیگوریا گذر کنی
خود را در میانه دریا و جزایر
در محاسره خواهی یافت
پیروان محمد در برابر تو خواهند ایستاد
و همچنین تو ای دریای آدریاتیک!
استخوان خران و اسبان را
خواهی جوید!
شاهزاده ی لیبایی (که نماینده حکومت نیرا (ایران) است
در غرب به قدرت خواهد رسید
یک فرانسوی از اعراب به شدت مکدر خواهد شد
ادبا و فاضلان، خود را با اوضاع جدید وفق خواهند داد
زبان عربی بر فرانسوی پیشی خواهد گرفت


حمله ایران به اروپا
در اینجا سخن از حمله ایران به کشور های شمال است
مردم خاورمیانه
بسیار زودتر از این رویداد عظیم
زیر تاثیر نور ماه قرار می گیرند و همین امر
موجب می شود که گروه بی شماری از آنان
بعد از سال هزار و هفتصد
به خارج فرستاده شوند
تا مردمان شمالی را
تماماً به بندگی و یوغ خود در آورند.


رهبر وحشت آفرین جدید
این سانتوری بیان می کند که رهبری از ایران ظهور می کند که کشورهای اروپایی توام مقابله با او را ندارد.
رهبر از اسکاتلند با شش آلمانی برجسته
مردانی از دریانوردان شرقی آنها را دستگیر می کنند
و آنها را از جبل الطارق و اسپانیا عبور می دهند
و در ایران به نزد رهبر وحشت آفرین تازه می آیند.


حمله ایران به فرانسه و اتحاد ایتالیا با ایران
فرانسه، محکوم خواهد شد
که، از سوی پنج کشور هم پیمان خود نادیده گرفته می شود
ونس و الجزایر،
به وسیله ی اهالی پرشیا
به حرکت در خواهند آمد
لیون، سویل و بارسلون
شکست خواهند خورد
آنها به خاطر ونیزی ها
نمی توانند از آنجا با شتاب بگزرند.


فتنه در ایران
در این سانتوری که تفسیر آن بسیار مشکل است سخن از مردی آورده می شود که ایران را بر اساس هدف و مقصد خود به حرکت در می آورد.
باران، خشکسالی و جنگ
در پرشیا (ایران)
متوقف نخواهد شد!
فردی پرقدرت، از زیادی اعتماد به خود
موجب خیانت و جنگ خواهد شد
فرانسه بارها میانجی گری می کند
ولی به جایی نخواهد رسید
پیمانی پنهاد و در خفا
برای نابودی یک نفر
بسته خواهد شد!


محاصره بیزانس توسط ایرانیان
در این سانتوری نوستراداموس بیان می کند که ایران همراه منجی آخرزمان خواهند بود و آغازگر جنگهای بزرگ خواهند بود:
شاهزاده عرب قیام خواهد کرد، مریخ، خورشید، ناهید و شیر
و حکومت کلیسا
در دریا از پای در خواهند آمد
در پرشیا (ایران) نزدیک به یک میلیون مرد جنگی مصر و بیزانس را به محاصره در خواهند آورد،
شیطان به راستی، با چشمان برهنه دیده خواهد شد.


دجال در اصفهان
در این دو روایت، دجال را یک ایرانی از اهالی اصفهان معرفی می کند که یهودیان اصفهان به پیروی از او اقدام می کنند:
از پیامبر گرامی اسلام روایت شده که:
دجال را هفتاد هزار نفر از یهودی های اصفهان که رداهای مدور پوشیده اند پیروی و متابعت می کنند.
همچنین از ابن عباس چنین نفل شده که:
همانا دجال از یهودیه اصفهان خروج خواهد کرد و به سمت کوفه می آید، سپس جماعتی از مدینه و جماعتی از طور و جماعتی از یمن و جماعتی از قزوین به او ملحق خواهند شد.


حمله اتمی ایران و کشتار اعراب
دو رهبر بزرگ در ایران قیام خواهد کرد که یکی خراسانی تبار است و رهبری سیاسی را بر عهده خواهد گرفت و دیگری فردی به نام شعیب بن صالح است که رهبری نظامی لشکریان را بر عهده خواهد داشت، این دو ایرانی که علاوه بر روایات تشیع و تسنن مورد تایید هستند بوسیله ی نستراداموس نیز پیشگویی شده اند.
آن بزرگ مرد،
با سلاح ها و آتش درخشان (بمب اتمی)
در نزدیکی دریای سیاه
از پرشیا (ایران) برای تسخیر ترابوزان
خواهد آمد
فاروس و میتیلن به لرزه در خواهند آمد
خورشید، دریای آدریاتیک را که مملو از اجساد جنگ جویان
عرب تبار است
روشن و درخشان خواهد کرد.


جنگ در کشورهای عربی
در این شعرواره بیان شده است که قبل از ظهور منجی جنگ تمامی کشور های عربی را فرا خواهد گرفت.
در این هنگام
جنگ تمام کشورهای عربی را فراخواهد گرفت
و بین مردم بر سر تصاحب قدرت و حکومت اختلاف شدیدی بروز خواهد کرد.
در این دوران آنچنان اختلاف و تشنج در جامعه بالا خواهد گرفت
که مردم در عقاید خود دچار تردید و دو دلی خواهند شد
حالات روحی آنها کاملا دگرگون می شود.
در این شرایط مردم تمام روز آرزوی مرگ خواهند کرد
در پس از آن ظهور منجی نزدیک است


آشوب در عربستان
طبق روایات اسلامی که از امام صادق نقل شده است، عبدالله که هم اکنون پادشاه عربستان است، آخرین پادشاه عربستان خواهد بود و او به دست مخالفان خود کشته خواهد شد.
آنگاه که عبدالله بمیرد، مردم عربستان در انتخاب جانشین او به توافق نخواهند رسید و بین سران و قبایل و گروه های مختلف بر سر کسب قدرت اختلافات عمیقی به وجود خواهد آمد و این اختلافات به خواست خداوند تا ظهور منجی ادامه خواهد داشت.


انقلاب ایران
در این سانتوری از دو اقلاب بزرگ در جهان سخن آورده که یکی از آن دو انقلاب ایران است
دو انقلاب بزرگ
از برج زحل
در جهان رخ خواهد داد
که حکومت های جهان را
دگرگون خواهد کرد
اما
آن سواران تیزرو که به هر سوی عالم
راه خواهند یافت
سرانجام به خانه باز خواهند گشت.


جنگ ایران و عراق
این سانتوری به وضوح، حمله صدام حسین به ایران و حامیان عربی و غربی او را توضیح می دهد، قانون کلیسا همان آمریکا است که بر اثر حملات مکرر ایران به کشتی های نفتی و جنگی آمریکا و کشور های عربی تسلیم شد.
فرمانده عرب، مریخ، خورشید، ناهید و برج اسد
قانون کلیسا از راه دریا تسلیم می شود
به سوی ایران، نزدیک به یک میلیون سرباز
بیزانس و مصر، یک اژدهای راستین حمله می برد.


نقش روحانیون در ایران
این سانتوری نقش روحانیون را در انقلاب ایران بیان می کند.
از روی نافرمانی پادشاه که در حال ناتوانی به سر می برد
او ه به ارتش خود می بالد، دچار زحمت می شود
پدر نیروی فرزندش را بررسی می کند
در این هنگام رهبران روحانی در فارس همان می کنند مه در گذشته کرده اند.


انقلاب ایران و امام خمینی
این سانتوری به وضوح انقلاب ایران، تبعید امام خمینی به فرانسه و سپس پیروزی انقلاب ایران را بیان نموده است.
شورش، گرسنگی و جنگ بی پایان در فارس
جنبشی بزرگ که شاه را رسوا می کند
پایان آن در فرانسه آغاز می شود
و از سوی یک کاهن است که در جای دوری نشسته است.

 

دانلود کتاب

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم فروردین 1389ساعت 17:17  توسط مجید | 
 

   ساختار فيزيكي و تكنولوژي پرواز بشقاب پرنده‌ها

       برای مشاهده اینجا کلیک کنید

 

         

+ نوشته شده در  جمعه بیست و هفتم فروردین 1389ساعت 18:53  توسط مجید | 
این تصویر فریمی است متعلق به یک قطعه فیلم معروف و جنجالی به مدت ۲ دقیقه و ۵۵ ثانیه که توسط فردی که خود را ((ویکتور)) معرفی کرده است و به صورت مخفیانه از پایگاه فوق سری (گروم لیک )واقع در منطقه ۵۱ مکانی که به گفته بسیاری از محققین مرکز ازمایش های سری دولت امریکا در رابطه با بشقاب های پرنده است خارج شده است. در این فیلم از یک موجود فرازمینی - از نژاد خاکستری ها - تحقیقاتی به عمل می اید.

  موجود فضاییموجود فضایی


ویکتور اذعان کرد چنانچه هویت اصلی او فاش شود بلافاصله توسط دولت به قتل خواهد رسید. (ادعای وی درست بود چرا که بسیاری از کسانی که اقدام به افشای این مسایل کرده اند توسط دولت ایالات متحده به قتل رسیده اند.)او به بسیاری از شبکه های خبری مراجعه کرد تا فیلم را برای عموم پخش کنند. ابتدا به شبکه خبری فاکس FoxTV مراجعه نمود. اما ان شبکه به علت مشکلاتی که قبلا به خاطر پخش فیلم مستند کالبد شکافی موجود فرازمینی برایش به وجود امده بود از قبول ان فیلم سر باز زد. ان مشکلات بخاطر ان بود که پس از پخش فیلم جنجالی میان موافقان و مخالفان ان فیلم به پا خاست و باعث شد اعتبار شبکه فاکس در نظر مخالفان صحت فیلم خدشه دار شود. و کمپانی فاکس نمی خواست بار دیگر متهم به دروغ پراکنی شود. ضمن ان که پخش چنین اخباری برای شبکه های معروف امریکا خشم دولت ان کشور را برایشان به ارمغان می اورد.سر انجام شبکه ای مستقل در لوس انجلس به نامRocketHome Pictures قبول کرد که در حضور یک کارشناس بشقاب های پرنده - دیوید مورتون - ان را برای عموم پخش کند . پس از پخش فیلم مورتون فیلم را برای بینندگان اینگونه تحلیل می کند:
فیلم صامت در محیطی نیمه تاریک فیلم برداری شده است. نیم رخ دو مرد نمایان است که یکی از انها یونیفرمی نظامی با یک درجه ستاره روی اپل شانه اش به تن دارد. و یک نفر دیگر که صورت خود را پوشانده و دست وی در تصویر مشخص است و به نظر می رسد که یک پزشک است. انها در محلی نشسته اند که سیمها میکروفونها و وسایل پزشکی در ان اتاق به چشم می خورد. نورهای ضعیفی نیز روی یک دستگاه چشمک می زند که به نظر میرسد ضربان یک قلب ضعیف را نشان می دهند. کل صحنه از پشت یک دیوار شیشه ای فیلم برداری شده است. طرف دیگر میز موجود کوچک قهوه ای رنگی با سر بزرگ و چشمان سیاه وجود دارد که چهره او برای هزاران نفر از ربوده شدگان اشناست. یک فرازمینی! وی سپس با بیان چند نشانه در حرکات ان موجود احتمال بیمار بودن ان را مطرح می سازد. ان گونه که از چهره ی وی پیداست دچار نوعی ناراحتی نیز می باشد.
وی ادامه می دهد : پوستش صورتی مایل به قهوه ایست اما قسمت سر ان موجود بنفش رنگ است و اثراتی از کوبیدگی روی ان دیده می شود به طوری که احتمالا از نوعی ناراحتی در قسمت جمجمه رنج می برد. فیلم ادامه پیدا میکند و در ادامه شاهد نوعی تشنج شدید در ان موجود می شویم. در لحظه ای از فیلم دهان ان موجود به خاطر اعمال پزشکان باز شده و مقداری از محتوای اب دهانش به بیرون میریزد. در این لحظه دستگاه نمایش ضربان قلب ان موجود ناگهان به طرز عجیبی یک نوسان شدید را نشان میدهد. در این لحظه مردی که لباس نظامی به تن دارد علامتی می دهد و دو پزشک دیگر بلافاصله به کمک می ایند. این قطعه فیلم ناگهان در قسمتی که پزشکان مشغول مداوای ان موجود هستند به پایان می رسدواقعی یا دروغی؟صحت این فیلم از نظر افراد مختلف متفاوت است. بسیاری ان را حقیقی می دانند و بسیاری نیز جعلی. دیوید مورتون پس از دیدن فیلم متقاعد شد که فیلم حقیقی است به خاطر تطابق و همخوانی فیلم با اظهارات ربوده شدگان.
ان موجود شباهت بسیاری به موجوداتی دارد که ربوده شدگان تحت هپینوتیزم شکل و شمایلشان را باز گو کرده اند. این نوع معروف از فرازمینی ها که برای تمامی یوفولوژیست ها اشناست به خاکستری ها (
grey) معروفند . نشانه بعدی که صحت فیلم را تقویت می کند اطلاعاتی است که پایین فیلم به نمایش دردر می ایند .
DNI/27 و سمت راست ان اعدادی که به نظر می رسد برای نشان دادن ساعت و دقیقه و ثانیه به کار می روند DNI ممکن است به کلمه (اداره اطلاعات نیروی دریایی- Department of NavalIntelligence) دلالت کند . بخشی که در منطقه ۵۱ مشغول به کار است و بسیاری از مردم از فعالیت های ان و حتی وجود ان بی اطلاعند . ضمن این که جورج ناپ خبرنگار تلویزیون هم زمانی که جنجال باب لازار به راه افتاد(باب لازار از جمله دانشمندانی بود که مستقیما روی پروژه یوفو ها کار میکردو سپس تمامی اطلاعات خود را منتشر کرد و باعث جنجال بزرگی شد.) برای روشن شدن ادعاهای باب لازار چکهایی را که به او طی مدت زمان کار کردن در منطقه ۵۱ داده شده بود طی یک برنامه تلویزیونی نشان داد که روی تمام انها مهر DNI خورده بود. این مساله نیز صحت وجود چنین بخشی را در منطقه ۵۱ افزایش می دهد.
حالا می رسیم به ویکتور. کسی که به هیچ عنوان از ترس کشته شدن هویت خود را فاش نکرد. سوالی که مطرح می شود این است که وی چگونه توانست این فیلم را با وجود کنترل شدید از ان محل خارج کند؟ تهیه کننده برنامه ای که فیلم را برای عموم پخش کرد می داند که ویکتور چگونه فیلم را از پایگاه خارج کرد. ویکتور به وی گفته بود که او برنامه ریزی دقیقی انجام داد تا در لحظه ای که کسی نظارتی بر رویش ندارد فیلم ها را از روی نوار به سی دی و دی وی دی کپی کند. ضمنا وی عمدا صدای فیلم را حذف کرده تا مبادا هویت و امنیت خود و کسانی که در فیلم نمایش داده می شوند به خطر افتد.

وی ضمنا به تهیه کننده برنامه گفته بود که مردی که در اکثر صحنه های این فیلم کنار ان موجود ایستاده و دستش را به سمت سر خود می برد تله پات نیروی نظامی بوده که با حضور خود در انجا برقرای ارتباط تله پاتیکی برای کمک به ان موجود را به عهده داشته است
!(این نکته که موجودات فرازمینی با تله پاتی ارتباط برقرار می کندد امری حتمی و پذیرفته شده است.)
چون در فیلم ضعف و بیماری ان موجود کاملا اشکار بود برای همین تهیه کننده برنامه از ویکتور راجع به این که ایا ان موجود پس از ان واقعه مرده یا خیر سوال کرد. ویکتور جواب داد مطمئن نیستم. همین قدر می دانم که دیگر از ان موجود برای تحقیقات علمی و مصاحبه استفاده نکردند!

و در پایان طبق اظهارات ویکتور صداهای این فیلم که وی بنا به دلایلی انها را حذف کرده علاوه بر امنیت خود و دیگر افراد مشاهده شده در فیلم این است که طی انجام اعمالی بر روی ان موجود سعی می شود اطلاعات تکنولوژیکی و فنی نیز از ان به دست اید. که خود ویکتور یا انها را نمی دانسته یا نمی خواسته بگوید. ضمنا این مساله که ایا ان فرازمینی به میل خود انجا بوده یا از سانحه ی سقوط بشقاب پرنده اش جان سالم به در برده است نیز نا معلوم است.-------------------------------------------------------------------------------------

مطالب تکمیلی

یک فضانورد با تجربه انگلیسی گفت: موجودات فضایی وجود دارند که از 60 سال پیش تاکنون بارها به زمین سفر کرده و با آن در ارتباط بوده اند.
به گزارش شبکه خبر به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی میل، دکتر ادگار میچل 77 ساله که در سال 1971 میلادی به همراه سفینه آپولو 11 پا بر کره ماه گذاشت گفت: در دوران فعالیت در آژانس فضایی آمریکا ناسا درباره سفر برخی موجودات فضایی اطلاعاتی به دست آوردم ولی این اطلاعات همچنان توسط ناسا مخفی نگه
داشته می شود.
وی افزود: کارمندان سازمان فضایی آمریکا ناسا نیز تاکید کرده اند با موجودات فضایی کوچک و شگفت انگیزی برخورد کرده اند که تا حدی با تصور امروزین ما از آنها مشابهت دارند.
میچل که به همراه فرمانده سفینه فضایی آپولو11 در سال 1971
میلادی رکورد پیاده روی 5 ساعت و 17 دقیقه ای روی کره ماه را برجای گذاشت، افزود: پدیده موجودات فضایی یک حقیقت انکار نشدنی است و اطلاعات کافی که واقعی بودن آنها و سفر آنها به زمین را ثابت کند ،وجود دارد.
این مهندس پرواز که صاحب درجه دکترا در علم هوا فضا نیز می باشد، افزود: شهر روزول در ایالت نیومکزیکو آمریکا تاکنون شاهد سفرهای متعدد موجودات فضایی بوده است و تحقیقاتی که درباره این سفرها همچنان ادامه دارد از واقعی بودن آنها پرده بر می دارد.
وی گفت: تلاش های جدی برای پی بردن به حقیقت این موجودات و سفر آنها به زمین صورت می پذیرد و نهادهای ویژه ای آن را به طور جدی پیگیری می کنند.
میچل در پاسخ به نفی اظهاراتش توسط ناسا گفت: این هم یکی دیگر از نمونه های تلاش آمریکا برای پوشاندن حقایق است و من به هیچ عنوان با آنان هم عقیده نیستم.
این اظهارات در حالی بیان می شود که مسئولان سازمان فضایی آمریکا ناسا تاکنون سخنان میچل را نفی کرده و مدعی شده اند که ناسا هیچ تلاشی برای مخفی کردن حقایق نکرده است.


---------------------------------------------------------------------------------

مطالب تکمیلی


سه ميليون گردشگر براي بازديد جسد موجود فضايي به آمريكا سفر مي‌كنند !رئيس انجمن هتل‌داران شهر روزول آمريكا از علاقمندان به شركت در شصتمين سالگرد واقعه سقوط بشقاب پرنده در اين بخش ، درخواست كرد تا اطلاع ثانوي از برنامه‌ريزي براي سفر به اين قسمت صرفنظر كنند
موجود فضایی

خبرگزاري ميراث فرهنگي ـ گروه بين‌الملل ـ / دقيقا 60 سال پيش يك بشقاب پرنده با دو سرنشين فضايي در شهر روزول واقع در كنار نيومكزيكو سقوط كرد و اولين مدرك مستند براي بررسي اجسام ناشناخته فضايي به دست متخصصان ناسا افتاد .

به گزارش ميراث خبر ، روزنامه تايمز چاپ لندن در اين مورد نوشت : « به همين مناسبت حدود سه ميليون گردشگر به شهرها و ايالت‌ روزول و نيومكزيكو واقع در آمريكا عزيمت كرده‌اند تا ضمن مشاهده جسد موجود فضايي و بشقاب پرنده متعلق به او ، در مراسم جشن و پايكوبي به همين مناسبت شركت كنند . »

رئيس انجمن هتلداران روزول در آمريكا در مصاحبه با روزنامه تايمز گفت: « ظرفيت‌ هتل‌هاي دو شهر روزول و ايالت نيومكزيكو پرشده و حتي‌الامكان كمپينگي ما هم ديگر ظرفيت پذيرش علاقمندان به شركت در اين مراسم مهيج را ندارد . »

وي افزود: « براي پذيرايي از گروه‌هاي گردشگري تدابير زيادي انديشيده بوديم اما انتظار ورود اين تعداد گردشگر را نداشتيم . »

نكته حائز اهميت اينكه موزه روزول كه جسد دو موجود فضايي را درون خود جاي داده سالانه ميزبان بيش از هفت ميليون بازديدكننده خارجي است .

سيد اميد عرب


منبع : خبرگزاري ميراث فرهنگي ۲۰/۴/۸۶

-------------------------------------------------------------------------------

مطالب تکمیلی

خوب به عکسهای زیر نگاه کنید گرچه ساختگی به نظر میرسه اما سازنده اون عکسها میتونه بر اساس همین مطالب و داستان فیلادلفیا عکسها رو ساخته باشه.


رابطه سیاستمداران آمریکایی با موجودات فرازمینی

رابطه موجودات فرازمینی با سیست مداران آمریکایی

چطور آمریکا سالانه میلیونها دولار صرف ساخت و نصب تجهیزات برای برقراری ارتباط با موجودات فضایی میکنه ولی نتیجه ای نمیگیره به نظر شما این دو موجود فضایی نمیتونن این دلگرمی رو به اونا بدن که به تلاششون ادامه بدن و پول بیشتری صرف کنن .

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم فروردین 1389ساعت 15:21  توسط مجید | 
 صدای آسمان به نقل از رسانه های آمریکا، "جف پکمن" اخیرا یک نوار ویدئویی از آنچه وی "موجودات فرازمینی" نامید را در طول یک کنفرانس خبری به نمایش گذاشت.
این ویدئوی سیاه و سفید که در سال 2003 توسط فردی با نام «استان رومانک» در ایالت نبراسکا گرفته شده است ظاهرا یک موجود فرازمینی را نشان می دهد.
در این ویدئو که تنها برای خبرنگاران به نمایش درآمده ابتدا لبه پنجره یک خانه دیده می شود که بعد از لحظاتی یک "موجود" تاس و تقریبا سفید رنگ با سر بیضی شکل و چشم های سیاه بزرگ بر روی لبه پنجره ظاهر شده، چشم های خود را باز و بسته می کند، به اطراف نگاه می کند و سپس پایین می رود و از صفحه محو می شود.
براساس این گزارش حدود 50 خبرنگار در محل نمایش فیلم حاضر بودند اما مسوولان از خبرنگاران خواستند دوربین های خود را خاموش کنند؛ با این هدف که تا زمان کارشناسی این فیلم هیچگونه ویدئویی از این موجود عجیب و غریب پخش نشود.
جری هافمن یک تولیدکننده حرفه ای فیلم و مدرس مدرسه فیلم کلرادو گفت: "به عقیده من این فیلم به هیچ عنوان دستکاری نشده است."
آلجاندرو روجاس مدیر آموزش یک شبکه تلویزیونی نیز پس از تماشای این ویدئو اظهار داشت: "این موجود شبیه عروسک نبوده و "رومانک" این توان یا انگیزه را نداشته که بخواهد یک فیلم جعلی درست کند."
این گزارش می افزاید: "نمایش این ویدئو بخشی از مجموعه تلاش های پکمن درباره موجودات فضایی است."
وی در تلاش است تا به گفته خودش کمیسیونی در دنور برای آماده کردن زمینه سفر موجوات فضایی به زمین تشکیل دهد.
پکمن با بیان اینکه فیلم مورد نظر وی را متقاعد کرده که در سیارات دیگر موجودات فضایی وجود دارد، افزود: "موجودات فرازمینی بارها به زمین سفر کرده اند که مستندات آن در اختیار دولت آمریکاست."
وی افزود: "براساس یک گزارش که توسط دولت آمریکا مستند شده است حدود 57 گونه موجود فضایی وجود دارند که از سیاره ما دیدن کرده اند."
برپایه این گزارش پکمن 54 ساله اکنون به دنبال جمع آوری 4 هزار امضا در دنور است تا بتواند موضوع تشکیل یک «کمیسیون 18 نفره امور موجودات فرازمینی» در این شهر را به رای بگذارد.
به گفته پکمن این کمیسیون در صورت تشکیل به مسائل مرتبط با موجودات فضایی در زمین خواهد پرداخت و اینکه چگونه انسان ها و این موجودات می توانند به طور مسالمت آمیز در کنار یکدیگر زندگی کنند.
برای دانلود این ویدئوی 22 ثانیه ای از صدای آسمان اینجا را کلیک کنید .

تحلیل صدای آسمان: فیلم توسط 5 کارشناس جلوه های ویژه صدا و سیما و سینما بررسی گردید. این کارشناسان اعتقاد دارند که فیلم به صورت حرفه ای طراحی شده است. به احتمال زیاد یک صورت عروسکی از پشت پنجره عبور داده شده و از این صحنه فیلم گرفته شده است. دلیل این استنتاج حرکات خشک و بدون انعطاف موجود می باشد. از طرفی ورود و خروج وی (خصوصا خروج) تناسبی با واقعیات ندارد. چهره این موجوذ بدون تحرک و کاملا شبیه تصورات همیشگی از موجودات فضائی می باشد.

منبع

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم فروردین 1389ساعت 15:17  توسط مجید | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو وبلاگ
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ

مطالب برگزیده
ایران پاپ آپ
به راستی آیا ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ پایان دنیاست؟
آرشیو مطالب برگزیده
نوشته های قدیمی
دی 1391
آذر 1391
آبان 1391
مهر 1391
شهریور 1391
مرداد 1391
تیر 1391
خرداد 1391
اردیبهشت 1391
فروردین 1391
اسفند 1390
بهمن 1390
دی 1390
آذر 1390
آبان 1390
خرداد 1390
اردیبهشت 1390
فروردین 1390
اسفند 1389
بهمن 1389
دی 1389
آذر 1389
آبان 1389
مهر 1389
شهریور 1389
مرداد 1389
خرداد 1389
اردیبهشت 1389
فروردین 1389
آرشیو موضوعی
عجیب ترین مکانهای زمین
بیماریهای ترسناک
بشقاب پرنده ها و موجودات فرازمینی (UFO)
روح
آخرالزمان و ظهور مهدی موعود
انسانهای عجیب
دانلود کتابهای متافیزیکی
فراماسونری و شیطان پرستی
موجودات عجیب و ناشناخته
جن
عجیب ترین نظریه های دانشمندان
معماهای مرموز و حل نشده جهان
متافیزیک
عجایب باستان شناسی
21 دسامبر 2012
نجوم
نویسندگان
مجید
ایران آریا
مجید
دوستان
ضد شیطانیسم
متافیزیک و علوم ماورایی و عرفانی
جهان های موازی
دنیای ماوراء - جن،ارواح و مرگهای واقعی
ܓܨஜミ★ミ..علوم غریبه ..ミ★ミஜܓܨ
وبلاگ جن و ماورالطبيعه و علوم غريبه
موجودات فرازمینی ، یوفو و جهان عجایب
دنياي اسرار آميز
وبلاگ جهان پنهان
ایران آریا
دنیای ناشناخته
بیداری اسلامی
طبیعت ناشناخته (احسان)
*** 2012 و آخرالزمان ***
بُعـد ناشناخته علـم!
*** جور وا جور ***
مدرن پیکس ( عکس های خفن و جدید )
مجهولات دنیای انسانها
دانلود و اخبار بازی های ماشینی
پاتوق خنده
آموزش کامل آرایش و زیبایی بانوان
time


امروز
آمار بازدید
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM